Naši soupeři v přeboru 2022

Regionální přeboru mužů 2022 se nám rozrostl na deset týmů, čeká nás asi více zápasů, noví soupeři a bohužel asi přijdeme o některé z hráčů.

Ačkoliv ještě není soutěž rozlosovaná a ani neznáme systém soutěže, letos nás čeká velice zajímavý ročník. Určitě nás čeká více zápasů v porovnání s minulými lety. Také se můžeme těšit na nové soupeře a bohužel se letos do soutěže nepřihlásila extraligová záloha Tempa.

Prvním novým týmem v soutěži, který až zase tak nový není, protože kdysi již v přeboru působil, je rezerva extraligových Eagles. Určitě půjde o velice silný tým mladých hráčů, kteří nedostanou tolik času v extraligovém týmu a potřebují odehrát co nejvíce zápasů. V roce 2021 sestoupivší z Extraligy Kotlářka do letošního ročníku přeboru staví dva týmy. Počítáme že jeden z týmů bude ten, který známe a se kterým každoročně bojujeme, druhý tým bude zřejmě složen z mladíků, kteří potřebují odehrát co nejvíce zápasů. A posledním nováčkem soutěže jsou Late Harvest, původně projekt pro Mistrovství ČR 40+, které dospělo do stádia, že jim těch několik zápasů ročně nestačí a chtějí hrát pravidelně. Pro nás přihlášení Late Harvest znamená, že pravděpodobně ztratíme několik hráčů, které do loňska pravidelně nastupovali za Céčko.

Určitě nás čeká zajímavá, avšak náročná sezóna.

Vytvořeno: 26.01.2022
Céčko Praha
Újezdská 3321/1a
100 00 Praha 10 - Strašnice
IČO: 06903827
info@ceckopraha.cz