Opět druzí
Letos jsme vyrazili do Znojma na tradiční turnaj O pohár starosty Kuchařovic v silném desetičlenném složení. Na turnaji nás čekali stejně jako v posledních 10ti letech tři známí soupeři.

Další články

Valná hromada klubu 2023
Ve středu 29.listopadu 2023 od 19:00 se uskuteční valná hromada spolku Céčko Praha, z.s. Místo konání bude stanoveno podle počtu potvrzených účastníků a volných prostor.
SABAT PRAHA vs. CÉČKO PRAHA 9:9
Přišlo jaro. Ptáci se vrací z teplých krajin, pole se začínají zelenat, stromy kvetou, začínají se vracet alergie a z baseballových hřišť se ozývá všemi fanoušky a hráči milovaný zvuk úspěšných odpalů z dřevěných pálek.
Český Baseballový Pohár 2023
I v letošním roce jsme přihlásili tým do ČBP mužů a opět jsme měli štěstí na los, který nám přiřkl soupeře z jiného regionu.
Zimní soustředění 2023
Stejně jako v loňském roce, i letos vyráží muži na zimní víkendové soustředění do hor.
Letos končíme v ČBP již v prvním kole
V letošním znovuobnoveném ČBP mužů nám los pro první kolo přidělil za soupeře Orli Choceň.
Naši soupeři v přeboru 2022
Regionální přeboru mužů 2022 se nám rozrostl na deset týmů, čeká nás asi více zápasů, noví soupeři a bohužel asi přijdeme o některé z hráčů
Stříbro ze Znojma
Letos jsme do Znojmo na turnaj odjeli snad poprvé do X letech v devíti lidech s vidinou, že si nebudeme muset půjčovat žádné hráče. Do týmu přijal pozvání i náš kamarád Šváb, čímž jsme značně posílili na kopci.
Na začátku října opět míříme do Znojma
Stejně jako v posledních, už nepočítaně, letech, i letos míříme na tradiční turnaj do Znojma, tedy Kuchařovic. Stejně jako v minulých, už nepočítaně, letech nás čekají tři soupeři.
Povedené představení v Roudnici
První letošní mimopražský výjezd nás zavedl do Roudnice k zápasu s Red Crayfish.
Skvělý start do soutěže
V pondělí jsme ke svému prvnímu letošnímu zápasu jeli na Tempo, kde jsme se utkali s jejich extraligovou rezervou.
Céčko Praha
Újezdská 3321/1a
100 00 Praha 10 - Strašnice
IČO: 06903827
info@ceckopraha.cz