Stříbro ze Znojma

Letos jsme do Znojmo na turnaj odjeli snad poprvé do X letech v devíti lidech s vidinou, že si nebudeme muset půjčovat žádné hráče. Do týmu přijal pozvání i náš kamarád Šváb, čímž jsme značně posílili na kopci.

První skupinka odjela do Znojma již v pátek podvečer, aby se mentálně připravila na víkendový zápasový maratón, zbytek týmu dorazil v sobotu ráno před zápasem. Jako první nás v turnaji čekali domácí Aligátoři Znojmo. S Radúzem na kopci a trpělivou pálkou jsme domácí přehráli 6:1. Odpoledne nás čekali Expres Brno, kteří vyhráli několik posledních ročníků tohoto turnaje. My jsme na kopec nasadili Švába, který na brněnské pálkaře platil, utekla nám však jedna směna, ve které soupeř doběhl pro tři body. My jsme se proti technickému nadhozu soupeře nedokázali pořádně prosadit a tak jsme druhý sobotní duel prohráli 1:3.

Sobotní večer byl ve znamení posezení u vína a přípravě na poslední nedělní mač proti STB Ostrava. Na tohoto těžkého soupeře jsme opět nasadili na kopec Švába, který opět na soupeře platil. My jsme se proti svižnému nadhozu soupeře začali prosazovat od druhé směny a postupně jsme přidávali v každé směně nějaké body. Soupeř nalezl recept na Švábovy nadhozy jen ve čtvrté směně a tak do poslední páté směny jsme na kopec dali Radúze, který zápas bez problémů uzavřel. My zvítězili 7:4 a z turnaje si odvážímé druhé místo.

Soudržný tým se prezentoval kvalitní pálkou a hrou ve vnitřním poli. Bylo vidět, že nám v OF chyběli naši hráči základu, jinak by skóre vypadalo ještě zajímavěji pro nás. Na nadhozu jsme prostřídali Švába a Radúze a oba byli velikými jistotami.

Opět skvěle zorganizovaný turnaj Aligátory, krásné počasí, pohodový baseball, mnoho baseballových přátel. To je důvod proč každým rokem do Znojma jezdíme. Už nyní se těšíme na další ročník tohoto turnaje.

Vytvořeno: 07.10.2021
Céčko Praha
Újezdská 3321/1a
100 00 Praha 10 - Strašnice
IČO: 06903827
info@ceckopraha.cz