Povedené představení v Roudnici

První letošní mimopražský výjezd nás zavedl do Roudnice k zápasu s Red Crayfish.

Rakovnický tým nezačal sezónu optimálně, dvěmi prohrami s Tempo Praha B a Old Boys Praha. My máme za sebou také dva zápasy, jeden vítězný a jednu prohru s Kotlářka Praha B.

Za slunečného počasí a vedra, že by se dalo krájet se nás sešlo na zápas deset hráčů. První v zápase bodují domácí vždy po jednom bodu v první a druhé směně. Pak se nic neděje až do páté směny, kdy přidávají Red Crayfish třetí bod. Náš tým se probouzí v šesté směně, kdy se nám podaří odpálit tři hity za sebou do té doby skvěle házejícího Honzu Brože. Avšak díky běžeckým chybám dobíháme jen pro jeden bod. Do sedmé směny nastupuje Leo Hejda, ačkoliv obsazujeme mety, nedaří se nám v sedmé skórovat. V osmé směně zvyšujeme tlak na pálce a výsledkem jsou dva doběhy a srovnání skóre na 3:3. Toto nám však dlouho nevydrželo a soupeř několika odpaly do děr navyšuje skore na 7:3. V deváté směně sice obsazujeme mety, na další body však nedosáhneme, proto tento zápas naší prohrou 3:7.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 R
Céčko 0 0 0 0 0 1 0 2 0 3
Red Crayfish 1 1 0 0 1 0 0 4 x 7

I přes sedm obdržených bodů odehrála obrana kvalitní zápas, který byl podpořen kvalitním nadhozem. Dokonce máme pocit, že jsme v zápase měli i více hitů, avšak tak jak se to Rakovníku sešlo v osmé směně, tak se nám to nesešlo během celého zápasu.

Další zápas nás čeká již v pondělí 21. června na Troje, kde se utkáme s místní rezervou SaBaT Praha B.

Vytvořeno: 16.06.2021
Céčko Praha
Újezdská 3321/1a
100 00 Praha 10 - Strašnice
IČO: 06903827
info@ceckopraha.cz